Wczytuję dane...
Kod producenta: 6285001
Gwarancja: 36 miesięcy
EAN: 4009076285003

Sprężone powietrze w sprayu 270ml CARAMBA

Zastosowanie:

Sprężone powietrze w sprayu CARAMBA służy do gruntownego usuwania pyłu i szybkiego czyszczenia podzespołów elektronicznych, wrażliwych instrumentów pomiarowych, styków, napędów mechaniki precyzyjnej, obiektywów, obudów klawiatur, mechanizmów zegarowych itp.

Zalety produktu:

  • Sprężone powietrze w sprayu CARAMBA jest czystym, suchym gazem pod ciśnieniem działającym jak sprężone powietrze.

  • Dzięki efektowi zdmuchiwania usuwa najdrobniejsze cząsteczki pyłu i dzięki długiej rurce dociera do trudno dostępnych miejsc.

  • Natryskiwanie jest możliwe w każdej pozycji poprzez zawór 360°.

  • Sprężone powietrze w sprayu CARAMBA jest szczególnie przeznaczone do czyszczenia wrażliwych powierzchni, ponieważ nie zawiera rozpuszczalnika.

  • Sprężone powietrze w sprayu CARAMBA nie zawiera chlorofluorowęglowodorów.

Sposób użycia:

Do stosowania punktowego nałożyć rurkę do natryskiwania. Podczas stosowania w miarę możliwości nie wstrząsać puszką, ponieważ mogą z niej się wydostać niewielkie ilości ciekłego gazu (uwaga: wyraźny efekt schładzania!).Dłuższe natryskiwanie bez przerwy prowadzi do znacznego ochłodzenia produktu ze spadkiem ciśnienia. Dlatego też zaleca się natryskiwanie z przerwami i ewentualne ogrzanie do temperatury pokojowej. Sprężone powietrze w sprayu CARAMBA jest niepalne. Nie stosować w przypadku urządzeń znajdujących się pod napięciem (wcześniej wyjąć wtyczkę zasilania). Po użyciu sprężonego powietrza w sprayu CARAMBA przed włączeniem urządzeń elektronicznych należy je dobrze przewietrzyć.

 

Objętość netto [ml]
Nr art. Ilość [szt.]
270 ml 6285001 1/6

Natryskiwanie jest

możliwe w każdej pozycji poprzez zawór 360°

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...